lukas.lukas

Chci být černoch

nevíte náhodou jak se můžu stát z bělocha na černocha, porad se opaluju ale nic,plastika, nebo tak ???
Doplňuji:
Ne, to není vtip, já to myslím vážně !! Prosím jiné odpovědi, prosííím.

Nejlepší odpověď
david22

Ožeň se Terezou Černochovou, vezmi si její příjmení.
Doplňuji:
lukas.lukas> v tom případě moje rada zní: zkounatktuje se s chirurgy, kteří předělávali Michaela Jacksona. Pokud se se jim podařila přeměna na black to white, určitě to umí i obráceně.

Jinak, samozřejmě já si též nedělám legraci. Na tvůj inteligentní dotaz se dá odpovědět taky jen inteligentně :D

Další odpovědi
Pájo

Ich denke, es ist eher ein psychologisches Problem.

bolak

úplně nejdřív je potřeba naučit se rapovat a hrát basket…ostatní už přijde samo
Doplňuji:
spešl pro tebe lukaslukas, tady ti posílám stránku na simulátor stáří, a je tam i možnost konverze ras, stačí když si uploaduješ svoji fotku jako Caucasian a dál už si snad nějak poradíš, podle tvých otázek je vidět že si velice rozumný hoch > http://morph.cs.st-andrews.ac.uk/Tran­sformer/index­.html

Kamionacka09

Ja sem zase znala holku co chtela byt cerna ale kuzi mela naopak uplne bilou a dlouho se trapila.No kdybys chtel byt cikan tak by mohl tak nejak pomoct pravidelne mazani samoopalovakem.Ale cernoch to uz je horsi ale cernosi se taky deli na ty cerny jako bota a nebo na ty svetlejsi ale kdyby te stacilo byt treba jen jako mulat tak ten samoopalovak zkus.

hanulka11

:D:D:D fakt dobrej vtip – vtip dne – možná i měsíce :D:D

Jose1f

Když se před léty někteří lidé přiznávali k tomu, že jsou transsexuálové a dožadovali se, aby jim bylo chirurgicky změněno pohlaví, setkávali se s nepochopením a byli zesměšňováni. Dnes se podobné operace dělají. Uznává se, že touha změnit pohlaví může být silnější než si umíme představit. V tvém případě se jedná o nutkavou touhu změnit barvu pleti. Možná, že se jednou tato odchylka bude nazývat transrasualitou a budou se jí zabývat psychologové, psychiatři i chirurgové. Můžeš to urychlit tím, že navštívíš psychologa a svěříš se mu se svým problémem. Nevím kolik jeti let, ale myslím, že takového úspěchu jako transsexuálové se nedožiješ. Ale můžeš pomoci dalším, kteří přijdou po tobě.
Zkus najít zástupné řešení, například v tom, že začneš studovat černou rasu a adoptuješ na dálku v Africe černouška.

mosoj

A co tě v tom brání ?
Dej si žádost na matriku o změnu příjmení Na Lukáš Černoch a fertich.

bolak

hanulka11: teď jak napsal že nejde o vtip se to zdá ještě vtipnější :)