Bloom WinXka

Chci rapovat, ale nevim, kde sehnat hudbu?

Nevíte kde anebo jak vytvořit hudbu na rap?I madí kluci začinájíci rappujou ale nevím kde berou hudbu

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš si jí složit třeba v mixcraftu,nebo se koukni sem:
http://mp3.iz­darma.cz/kate­gorie/mp3-ke-stazeni-zdarma/zanr/rap/?sor­t=favourite
Mixcraft:
http://www.slu­necnice.cz/sw/a­coustica-mixcraft/

ptáč

Najdi si na www.youtube.com
„roland groovebox mc“ řady od MC 303 do 909. Na tvorbu hudby potřebuješ přístroj, HARDWARE, ne počítač,program v PC je na záznam, mix a editaci stop. Starší groovebox se dá sehnat na aukro.cz, cena bývá od 7000,– do 15000,–, ale to už má paměť i na tahové potenciometry, při přehrávání se posunují motorkem. To je asi šílená cena, ale chci ti nastínit, jak se hudba s rytmy dělá. S pomocí buď grooveboxu, nebo pro začátek ti postačí kaossilator od Korg. Podívej se na YouTube na „kaossilator“. Při přehrávání své stopy vrstvíš nové zvuky. Zároveň obsahuje dostatek rytmů, které jsou pro tvorbu Rapu stvořené. Taková hudba se pak dá dělat venku na procházce. Je na tužkové baterie. Kaossilator používala Bjork. Koupíš ho za 1000 až 1500 korun na bazos.cz nebo spíš na www.midi.cz . Nejlevnější jsou ze Slovenska. Pak mikrofon. V Lidl bývá koncem roku za 500 korun. Pro začátek je dobré na PC nahrát doprovod a pak hlas na další stopu. Zvukový editor na PC zdarma je Audacity, používám ho léta. Jestli budeš chtít hrát na grooveboxu či na kaossilatoru a současně zpívat, potřebuješ mixážní pult. Cena za starší, jednoduchý, bývá od 4000,– do 100 000,–. Bez mixu tě to přestane bavit.
Žádný program bez kousku hardwaru, jako je midi klaviatura, ti neudělá tvou spontánní hudební náladu.
Co ještě zkus, jestli máš mobil-tablet s Androidem, postahovat bicí boxy a heat synthesizer. Na bicích boxech si vyzkoušíš rytmy které zpravidla běží ve 4/4, jako základ při výuce ti to pomůže. Ptej se dál.