Putin

Chodíte spát, až když jste unaveni, nebo když je čas jít spát?

A co jídlo, jíte až když je čas? Nebo proto, že máte hlad?

Doplněno: Díky za reakce, já osobně jsem si všiml, že spát chodím jako robot. Kolem 22:00 se mi začne chtít spát ☹

Agneta: Žádný lidožrout, Hodor je to! 😁

Nejlepší odpověď
Löwe

Chodím když jsem unaven a když mám hlad.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Spát jdu až se mi chce, jím taky až se mi chce.
🙂

dudu

Těžko se mi odpovídá. Hlad mám pořád a spát se mně chce stále.

Drap

Vždy když jdu spát, tak už jsem i unaven. Obdobně je to i s jídlem. Vždy když je čas k jídlu, tak už začínám mít hlad.

led

Na obidve otázky: vtedy, keď to považujem za vhodné

redy

Jak ostatní tady-spát jdu až se mi chce.S jídlem mám problém, musím se kolikrát nutit.A jím proto že se jíst musí ☹

Agneta

Ze mně si můžete vzít příklad. Spát chodím kdy je čas, s jídlem taky tak, neboť život se má žít rytmicky, v cyklech (v rituálech), zdroje nemusím uvádět, neboť já jsem zdrojem dost…:DDD
Putine, už nás neděs s tím lidožroutem v tvém avataru:DD

Keiko

Chodim když jsem unavená a jím když mám chutě :D

anonym

Chodím většinou spát,když to na mě jde,telku zapnu před 19,40 na sport a většinou na něco koukám,nebo po 20hod. na film ,co mám doma,pak zalehnu s bachurkem plným a když to na mě přijde,zaberu třeba ve 21,někdy ve 22hod,protože vstávám po 4hodině do práce.
Jím,když mám hlad......

anonym

Já bych spala, až bych brečela, ale nedaří se, kdybych to udělala jak normální člověk, že si lehnu, zhasnu a spím, bylo by to fajn, ale s usínáním mám velký problém, takže si pustím film a u něj se nějak uspím, s jídlem problém nemám, to dělám pravidelně. Menší porce pětkrát denně.

anonym

Chodím spát většinou po setmění a jsem všežravec.

quentos

Jak kdy. Když musím ráno brzy do práce – což se tak třikrát až pětkrát do týdne stává – , tak chodím spát, protože musím. V ostatních případech až když jsem unavenej, což může být i až mezi druhou a třetí ráno.

pusinka50

Já bych taky spala, až bych brečela, klidně 9–10 hod denně. Bože, kdybych se aspoň měsíc dokázala do sytosti vyspat, dala bych za to nevím co. Ale i při odpolední směně, kdy bych mohla spát do 10 hod, se budím v půl páte, max. v půl sedmé ráno, což mi naprosto k občerstvujícímu spánku nestačí.
Mám problém s usínáním, musím být hrozně unavená, abych usnula. Tak jsem permanentně nevyspalá.
Jídlo: mám špatné stravování, jím tak 2× denně a když přijde chuť pozdě večer, ještě si něco málo dám. No špatně.

KatkatkaW

Chodím spát, když se dokopu, což bývá zpravidla dost dlouho poté, co na mne přijde únava. Jím, když mám hlad/chuť(/je příležitost) :D

Minas

já v podstatě žeru furt a spím cca 4 hodiny takže mi je jendo jestli padnu v 20:00 a nebo ve 4:00

Agneta

Lidožrout dostal brýle?:DDD