jirka F

V kolik hodin si většinou člověk má vzít něco k večeři?

Kdy je ta optimální doba pro to jít se navečeřet.

Nejlepší odpověď
Drap

d) mám jinou odpověď

Přesně podle hladu a zvyklostí.

Další odpovědi
Lgee

c) mezi 18-19 hodinou

Spím v 20–21 hodin.

zjentek

d) mám jinou odpověď

V sedm snídáš v sedm večeříš, hotovo, tečka. Není lepší systém. Ájurvéda prosazuje 9AM snídáš, 16PM večeříš, no ale v našich zeměpisných končinách a při způsobu zaměstnání se čím dál více osvědčuje systém 7/7. No a když nemůžeš vydržet, protože na př. hodně pracuješ tělem, tak něco sníš i mezi tím, co se dá dělat 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Haré Krišna 🙏

Rokio

d) mám jinou odpověď

Minimálně 2 hodiny před ulehnutím do postele.

VaclavZeman

d) mám jinou odpověď

Jednak je to úplně jedno a jednak já sám jím poslední jídlo okolo jedné hodiny ráno. Ale to je v podstatě první jídlo nového dne, že…

da ny

d) mám jinou odpověď

KDY CHCE A KDY MŮŽE…
Doporučuje se nejpozději 2 hodiny před spaním a něco lehčího. Už ne knedlo zelo vepřo a větší množství bílkovin. Hlavně ne mléčné výrobky (bílkoviny, které proklatě zatíží na noc trávením střevo).
Hladový člověk se nemůže dobře vyspat a zadělává na malnutrici a tedy tloustnutí 😉

jirka F

Panejo Václave velký respekt.🤠

VaclavZeman

Neměl bys projevovat je mně respekt, naopak si mě měl brát za anti-příklad. 😉 😁 Sto dvacet kilo člověku život neprodlouží a nezlepší. Ale za tím vším stojí překladatelská činnost, ta ničí zdraví.