.,.,.,.--§§,

Ahoj mám rýmu, kašel. Ale hlavně mě píská v uchu a mám ho zalehlý, může to být zánět stř. ucha?

Nejlepší odpověď
www

Nemusí, ale může i takto zánět začínat.
Jistotně ti to potvrdí jen lékař, zajdi tam a nevypisuj na netu! 😉
Názor

Další odpovědi
Kolmon

Spíš to bude obyč. chřipka a to pískání v uchu je od rýmy, mě se to stává téměř při každý chřipce. Pokud by to však dlouho nepřestávalo určitě je lepší si zajít k doktorovi.

kubik!

Lepší si zajít k doktorovi, ale neznamená to, že ti zánět zjistí. Já sama jsem na jedno ucho neslyšela tři měsíce. Doktor mi řekl 2×, že to mám od rýmy a když jsem u něj byla po 3. tak mi do zprávy napsal, že se jedná o odeznívající zá­nět.