Pokročilý

Zalehlé ucho při zánětu zvukovodu.

Navštívil jsem ORL doktora a ten zjistil , že mám zánět zvukovodu. Pročistil mi ucho vodou. Nyní mě ucho přestává bolet , ale mám stále zalehlé ucho. Když si kápnu předepsané kapky , tak mi to zalehne tak , že na ucho vůbec neslyším. Co mám dělat,abych to ucho neměl zalehlé?
Doplňuji:
Mě se právě zdá , že doktor mi dal nějakou vatu do ucha a nevytáhl ji. Proto je asi zalehlé.
Myslíte , že ta vata tam má zůstat? Kdy si ji mám vytáhnout? Nic mi neřekl. Nejspíš spěchal , páč na pohotovosti bylo dosti lidí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zkus si dát při příštím kapání kousíček vatičky do ucha, lehni si na bok a kapej kapky jakoby přes vatičku a chvíli zůstaň ležet. Doporučuji mít ucho v teple a v suchu. Pokud by to ještě bolelo, klidně bych i lupla Ibalgin nebo Ibuprofen. Ucho odlehne, až ustoupí zánět - to asi nijak neurychlíš. O každém kroku se ale raději nejdřív poraď s doktorem ;)

Další odpovědi:

Bronzový

důležité je nechat ucho v klidu. To znamená nemordovat ho tím, že se budete snažit pročistit ucho za účelem odlehnutí. Až se ucho uklidní tak odlehne samo postupně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.