zvuková karta

zdravim přeinstaloval jsem si pc na windows XP a nejde mě zvuk ve dam ovladací panely a zvukove zařízení a piše měto zvukove zařízení neexistuje zvukovku zkoušim instalovat a po instalaci me to píše nelze nainstalovat chybý nezbytny software když spustím předešlí windows zvuk jde čím to je poradte prosím dekuji

Odpovědi
Toruk

Předešlý windows je jaký? Vista? Jakým způsobem jsi zvukovku instaloval? Myslím, že je zapotřebí sehnat/ instalovat driver- ovladač k danému typu karty. XP si s mnohým hardware sám neporadí (narozdíl od vyšších verzí). Pokud máš k dispozici neznačkovou kartu, tím hůř se ti bude driver shánět.