Frantich

Zvláštní využití procesoru

Takže můj PC:8GB ddr3 ram,AMD Athlon II X4 3,0Ghz,NVIDIA Geforce Gt 320 1GB DDR3,320GB HDD.
Mám 64bit windows 7,a jen při zapnutém skype hovoru mám využití 50%,je to normální na čtyřjádro?hraju jen málonáročné hry a s procesorem problém nemám,ale tohle mi přijde zvláštní.

Odpovědi
Bedy

Jde o to, jeslti to je pouze hovor nebo videohovor. U videohovoru bych to za zvláštní nepovažoval, u standardního hovoru, no dejme tomu. Je to jen 50% z jednoho jádra 🙂