Hacky

Zvěřejnění osobních údajů

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, minulý rok jsem byl přes italskou agenturu na dovolene, přes jejich rezervační formulář jsem vytvořil rezervaci a ta je teď dostupná pro kohokoliv na internetu včetně všech mých údajů jako je bydliště, telefon, email a jméno. Je nějaká možnost je donutit tuto stránku vymazat? Jedná se o agenturu Agenzia Petra.it

Odpovědi
Nina22

Jo musíš je donutit aby to vymazali, když si nepodepsal neco jako že súhlasíš z uverejnením tvích udaju, tak by to mali vymazet nebo ja nwm, nikdy sem se z ničím takovým nestretla.

zzzzz

asi sis nevšiml, ale při potvrzení rezervace si s tím souhlasil, je třeba číst předem smluvní podmínky. stačí když jim napíšeš, nejlépe doporučený dopis, že s tím už nesouhlasíš, a oni to musí stáhnout. pokud ne, obrať se na úřad pro ochranu osobních údajů.