Avatar uživatele
vevinka007

Zubařka – strach

Zítra mám jít k zubařce a mám panickou hrůzu jelikož mi má vytrhat 2 zuby!+vrtat

Mám 2 otázky!

  1. Nechali by jste si dát injekci na vyvrtání 1milimetrového kazu, který je skoro neviditelný ale bolí?
  2. Používáte na vpích injekce gél, který ten vpích znecitlivý? A prodává se v lékárně za kolik ?Je opravdu účinný?

Děkuji moc!
Doplňuji:
prosím o odpovědi na ty dvě otázky;)!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? láďa1 před 4055 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

1 – ne, 2 – ne, jestli se prodává nevím, účinnost nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

nenechávala bych si dávat injekci- o zuby se pečlivě starej a nebudeš mít žádné kazy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vevinko007, přestaň panikařit. Zubař dobře ví, co udělat, aby pacienta na křesle zbytečně netrápil. Jsou vodou chlazené vrtačky, které téměř necítíš. Trošku bolesti určitě vydržíš. Důvěřuj lékaři a bude to v pořádku. Na nesmyslné používání gelu se vykašli. Pokud bude zákrok vyžadovat znecitlivění dásně, tak ti to lékař určitě nabídne. Bude to dobrý a přežiješ to. Jen se zbytečně neboj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

V případě že Ti bude trhat zuby tak Ti dá injekci,vyvrtá a zablombuje zub a pak ty zuby vytrhne. Nemusíš se bát bolet to nebude.jen trochu nepříjemné.Po injekci se musí počkat než injekce zabere a tak toho času využije k blombování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

Nech si dát injekci když pan doktor uzná,že je to možné.Poraď se ze zubařem o sám poradí a hlavně se neboj-držím palce!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek