Avatar uživatele
Eloška

Bojíte se zubaře?

bojíte se zubařů, nebo jiných osob v bílém plášti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, rynek878, anonym, iceT před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já k němu chodím jako pro housky,nikdy mne nenapadlo,že bych měl mít strach.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Bojím se lidí v bílém plášti,tedy zubařů a lékařů,ale strach z výčepního v bílém plášti strach nemám.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nejsem velká holka (kvikal),zubaře jsem se bál panicky. Užil jsem si až až,teď jsou uloupeni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ani ne je to muj spoluzak tak je na me hodny,anebo je to tim ze mu vyhrozuju ze ho kousnu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Docela jo! I když nemám proč. Jak jsem zde několikrát zmiňovala, několik zubařů mi potvrdilo, že mám vělmi dobrý typ zubů, který se velmi málo kazí. A je to pravda. Tak jsem ráda, že jsem měla v tomto štěstí 🙂

Jinak lékařů se bojím jako čert kříže 🙂 Ale také není proč 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

velký holky se zubařů nebojí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jojka

Zubaře se bojím. Nejhorší je k tomu zubaři dojít. Když pak sedím v křesle, tak si říkám už aby byl konec, chichi. No a na závěr mám většinou pocit, že srach je větší než samotný „zákrok“.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Bojím se už odmala a jak jsem tu už psala,po trhání osmičky,které trvalo čtyři hodiny,si neumím předtavit,jak jdu na podzim na pravidelnou kontrolu.Jinak se lékařů nebojím,jsou to lidé jako ostatní a když se k nim chováme slušně,chovají se tak i k nám.Alespoň by to mělo platit všude.Jelikož jsem taky"ta bílá",tak se bát ani nemůžu:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Já mooooc.. Na ZŠ jsme měli zubárnu a sestra co míchala plomby nám potom vydávala obědy a byla mooc zlá.. Tak se mi zošklivila zubárna i jídelna.. Když jsem šla po pár letech k jinému zubaři, nebyl to zrovna ten „hodný doktor“ a tak teď sháním jiného – trochu empatického zubaře..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Dnes v 11.00 hodin jdu na kontrolu. Pokud mě vezme lékařka hned, strach nemám. Jen kdybych čekala, tak se mně sevře žaludek. Ale jakmile sedím na křesle, už nevadí.

Jinak mám problém s měřením tlaku. Doma v pořádku, v ordinaci – lékařka se děsí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Asi to je divné, ale nebojím ani nebál, dokonce jsme si vždy se zubařem parádně pokecali mezi plombováním. Ze zdravotních důvodů už mi musel nedávno všechny zuby vytrhat, tak nyní už ani nemám důvod se bát.
Ostatní „bělopláštíci“ mi také nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Zkuste si koupit v lékarně nějaké homeopatika a použivejte je aspon dva dny předem.Zbavíte se tak trochu strachu a bude te moci lépe s lékařem spolupracovat a tím se vyhnete zbytečným problémům na víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ne, ale jen díky tomu, že jsem od mala dojížděl do nedaleké Úpice k jednomu vynikajícímu, navíc osobnímu známému. Bohužel nedávno v 50 letech tragicky zahynul, museli jsme najít nového a ten taky ujde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

neviem, keď vidím ľudí v bielom alebo zelenom plášti – prípadne sem tam zakrvavenom, akoby som mala nepríjemný pocit, že som chorá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ne Eloško ted už se zubaře nebojím bála jsem se ho když jsem byla malá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

já se bojim astronautů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Všech a to i sester.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

jako malá jsem ho pokousala 😁 bojím se pořád, na vše chci injekci i na minikaz. ted mi dělá korunky, už jich mám 5 a dalších asi 7 potřebuji. korunky nebolí, jenže mám malé zuby a musí mi zkracovat dáseň a to je maso, srovnala bych to skoro s porodem, proto to oddaluji, už jsem tam měla být před rokem a půl na pokračování, ale dokud se mi zuby nerozpadnou, tak nejdu. navíc nekrvácí jen zuby, ale i peněženka a na to taky nemám.
Bojím se všech doktorů a oni mě nemají rádi za to, jaká jsem všetečka, na vše se ptám ( na co je ta tyčka, proč je jedna zelená a druhá modrá, jestli to bolí, jak dlouho to potrvá, proč mi tam jde dát to a ono…) nikdy bych si nenechala udělat nic, na co bych se nemohla koukat. neexistuje, že zavřu oči a nechám je pracovat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zmrzlinka

ne mam tak hodnou doktorku ze me to nikdy neboli a nekdy dokonce dostanu bonbonek

před 4998 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek