Eloška

Bojíte se zubaře?

bojíte se zubařů, nebo jiných osob v bílém plášti?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já k němu chodím jako pro housky,nikdy mne nenapadlo,že bych měl mít strach.

Další odpovědi
ten který je

Bojím se lidí v bílém plášti,tedy zubařů a lékařů,ale strach z výčepního v bílém plášti strach nemám.:-)

anonym

Nejsem velká holka (kvikal),zubaře jsem se bál panicky. Užil jsem si až až,teď jsou uloupeni.

anonym

ani ne je to muj spoluzak tak je na me hodny,anebo je to tim ze mu vyhrozuju ze ho kousnu?

Jahoda

Docela jo! I když nemám proč. Jak jsem zde několikrát zmiňovala, několik zubařů mi potvrdilo, že mám vělmi dobrý typ zubů, který se velmi málo kazí. A je to pravda. Tak jsem ráda, že jsem měla v tomto štěstí 🙂

Jinak lékařů se bojím jako čert kříže 🙂 Ale také není proč 😁

kvikal

velký holky se zubařů nebojí :)

Jojka

Zubaře se bojím. Nejhorší je k tomu zubaři dojít. Když pak sedím v křesle, tak si říkám už aby byl konec, chichi. No a na závěr mám většinou pocit, že srach je větší než samotný „zákrok“.....

martina1

Bojím se už odmala a jak jsem tu už psala,po trhání osmičky,které trvalo čtyři hodiny,si neumím předtavit,jak jdu na podzim na pravidelnou kontrolu.Jinak se lékařů nebojím,jsou to lidé jako ostatní a když se k nim chováme slušně,chovají se tak i k nám.Alespoň by to mělo platit všude.Jelikož jsem taky"ta bílá",tak se bát ani nemůžu:-)

Cullinda

Já mooooc.. Na ZŠ jsme měli zubárnu a sestra co míchala plomby nám potom vydávala obědy a byla mooc zlá.. Tak se mi zošklivila zubárna i jídelna.. Když jsem šla po pár letech k jinému zubaři, nebyl to zrovna ten „hodný doktor“ a tak teď sháním jiného – trochu empatického zubaře..

annas

Dnes v 11.00 hodin jdu na kontrolu. Pokud mě vezme lékařka hned, strach nemám. Jen kdybych čekala, tak se mně sevře žaludek. Ale jakmile sedím na křesle, už nevadí.

Jinak mám problém s měřením tlaku. Doma v pořádku, v ordinaci – lékařka se děsí.

Bumbes

Asi to je divné, ale nebojím ani nebál, dokonce jsme si vždy se zubařem parádně pokecali mezi plombováním. Ze zdravotních důvodů už mi musel nedávno všechny zuby vytrhat, tak nyní už ani nemám důvod se bát.
Ostatní „bělopláštíci“ mi také nevadí.

Čarodějnice

Zkuste si koupit v lékarně nějaké homeopatika a použivejte je aspon dva dny předem.Zbavíte se tak trochu strachu a bude te moci lépe s lékařem spolupracovat a tím se vyhnete zbytečným problémům na víc.

quentos

ne, ale jen díky tomu, že jsem od mala dojížděl do nedaleké Úpice k jednomu vynikajícímu, navíc osobnímu známému. Bohužel nedávno v 50 letech tragicky zahynul, museli jsme najít nového a ten taky ujde…

led

neviem, keď vidím ľudí v bielom alebo zelenom plášti – prípadne sem tam zakrvavenom, akoby som mala nepríjemný pocit, že som chorá

panenka

Ne Eloško ted už se zubaře nebojím bála jsem se ho když jsem byla malá.

Marvan

já se bojim astronautů

vecernice

Všech a to i sester.

straširybka

jako malá jsem ho pokousala 😁 bojím se pořád, na vše chci injekci i na minikaz. ted mi dělá korunky, už jich mám 5 a dalších asi 7 potřebuji. korunky nebolí, jenže mám malé zuby a musí mi zkracovat dáseň a to je maso, srovnala bych to skoro s porodem, proto to oddaluji, už jsem tam měla být před rokem a půl na pokračování, ale dokud se mi zuby nerozpadnou, tak nejdu. navíc nekrvácí jen zuby, ale i peněženka a na to taky nemám.
Bojím se všech doktorů a oni mě nemají rádi za to, jaká jsem všetečka, na vše se ptám ( na co je ta tyčka, proč je jedna zelená a druhá modrá, jestli to bolí, jak dlouho to potrvá, proč mi tam jde dát to a ono…) nikdy bych si nenechala udělat nic, na co bych se nemohla koukat. neexistuje, že zavřu oči a nechám je pracovat…

zmrzlinka

ne mam tak hodnou doktorku ze me to nikdy neboli a nekdy dokonce dostanu bonbonek