jirka F

Ztratil se vám někdy pes a po kolika hodinách nebo dnech se vrátil?

Nebo co hůř se nevrátil vůbec.Náš pes byl jednou 6 hodin pryč.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Drap

Dokonce několikrát. Jedna fenka se ztratila a byla v zimě a mrazu tři týdny někde venku. Jin ho psa jsem měl zase zaběhlého dva dny v Polsku,

Další odpovědi
Kepler

Jo, pes se mi u sámošky utrhl z vodítka a za pár hodin se objevil u baráku, i když cestu nemohl znát.

hanayka

Ano, jednou nám utekli oba psi, byla bouřka a tím jak se báli tak utekli. Naštěstí se oba do dne vrátili.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.