tajnaL

Ztloustnu po tomto jídle?

Dobrý den, je možné, abych přibrala (snídaně: Corn flakes z Německa, polotučne mléko 200 ml, oběd: Croissant s vanilko-čokoládovou náplní 60 g, Brumík čokoládový s mléčnou náplní 30 g, banán, kyselé žížalky Jojo 10 kusů, papoušci jojo 6 kusů, večeře: zákusek asi třešnový, měla sem záchvat přejídání, teď toho lituji a je mi 11

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano, budeš-li se takto stravovat, zcela jistě ztloustneš.

Místo všeho uvedeného jez normálně, hlavně ovoce
a hodně zeleniny. (Cukr ti stačí v ovoci.) A hlavně se hýbej,
dobré jsou tanec (oboje, ne jenom tanec!) a sport.

Další odpovědi
yuko

Ještě, že toho lituješ. Tolik sladkostí během jednoho dne? Maximálně Ti bude blbě a budeš vážit stejně nebo o kilo víc, pokud jsi nic kromě těch sladkosti nejedla. Budeš-li pokračovat v tomto jídelničku, za chvíli se neuneseš a o dobrém zdraví ani nemluvě. Chodíš ráda k zubaři?

nyjono

Jestli to je záchvat na 1 den, tak to je v pohodě.
Ale pravidelně to je velmi velmi špatný. Takový oběd ti moc nedá a je úplně jedno, jedstli jíš kyselý žížaly nebo papoušky.
A ten asy třešňový zákusek … jaký to je? Myslíš asi, jako možná třešňový?
Asi by ses měla víc věnovat češtině, než ládováním se zákusky.

MonkeyKing

Ne, je ti 11, jsi ve vývinu, tělo to asi potřebovalo, ale denně se raději takhle nestravuj

Edison

Určitě. Tohle mi přijde jako velmi „jednodruhová“ strava a ještě hodně málo. Tělo si, dle mého soudu vytváří předzásoby. Potřebuje také bílkoviny, tuky, aminokyseliny, a mnoho dalších věcí. Chtělo by to mnohem více pestrosti, a také pohyb. Zejména v tomhle věku! Tělo se musí „naučit“ správně „hospodařit“ a tímhle to fakt nepůjde. Dokonce bych řekl, že to zavání nějakou poruchou příjmu potravy, tak aby to nepřešlo do chronického stádia, kdy už tělo nebude schopno vůbec zpracovat jiné věci a bude na ně reagovat alergicky.