Peťulinečka

Zprávy- smazání

smazala se mi jedna moc důležitá zpráva .. kde ji mohu v tom mobilu najít ? moc nutně to potřebuji prosím poraďte

Nejlepší odpověď
zjentek

musíš si zvyknout, že je prostě pryč. Co se dá dělat. Život jde dál. Tady se to děje prej taky denně a lidi to s nadhledem přežívají ,) , taková věc nás nesmí rozhodit holko ,),)

Další odpovědi
badisko

Jojo ona sama …neuvadis jakej mas mobil ..
Doplňuji:
:D branik co ti brani…btw; ze to rika neko kdo sedi u pocitace…:D..

Braník

raděj bych šel skákat panáka nebo šel do přírody a kašlal bych na nějakou sms,

jedna sms ti život nezkazí,to mi věř

terry

Smazala sis ji v mobilu? Pak si bude pryč. Příště si dáš větší pozor.

cochee

V případě, že máš operátora Vodafone, dostaneš se ke zprávě přes Vodafonepark (do mobilu zpátky ji ale nedostaneš, můžeš si ji jen přečíst.) U ostatních opů nevím, jestli taky něco takového funguje.