Martas

Zpožd'ují se mi hodiny v pc

Zpožd'ují se mi na počítači hodiny a to opravdu rychlým tempem,za odpoledne ne v provozu se čas zpozdí zhruba o 30až 45min.Když čas srovnám začne se zpožd'ovat znovu.Co s tím.Hodiny jsou tam pro mě důležité.Děku­ji všem

Nejlepší odpověď
FeeFeen

to dělá špatná baterie na motherboardu, vyměnit nebo zahodit 😁

Další odpovědi
anonym

to mate jeste dobre, kdyz ja svuj umax notebook po case zapnu domniva se ze je presne pulnoc 1.1. roku 19neco 🙂 … je to velmi pravdepodobne baterii, poznate to podle toho ze pri zapnuti na vas obcas BIOS pipne a nahlasi „CMOS reset“ nebo „CMOS checksum error“