jjj123456789

Zpívala Dara Rollins někdy v poslední době s Karlem Gottem Zvonky Šteští?

POslední dobou myslím tak posledních 15 let.

Odpovědi
kapka

Ano, zpivali to spolu znovu, kdyz uz byla Dara dospela.
Doplňuji:
https://m.you­tube.com/watch?v=JHgJ3se­O41M
Super, nasla jsem i videoklip z roku 2009. Ja je spolu videla vystupovat i v nejakem poradu v tv. :)

isteron

Áno, zakrátko potom, ako odišla do Prahy. Ale bola vtedy značne mladšia, dosť často to dávali aj v rozhlase. Myslím, že skôr ako v r. 2009.
Doplňuji:
Diskografia Wikipedia

1984 Zvonky štěstí (Fang das Licht)[3][4] – Karel Gott a Darinka Rolincová/Moje druhé já – Karel Gott a Darinka Rolincová – Supraphon, SP