Pietr Gdansk

Znáte stránku, která vygeneruje link pro rozpoznání IP adresy?

Ahoj přátelé,

Znáte stránku, která vygeneruje link na který druhá osoba klikne a Vám se objeví její IP adresa? Díky.

Dochy: Myslim krátkodbý řešení jen na zjištění IP někoho jiného, web si kvuli tomu zakladat nechci.

Odpovědi
autacek

Nejjednodušší amatérské řešení co znám je poslat dotyčnému odkaz třeba na počítadlo, ke kterému máš přístup ke statistikám.

https://toplis­t.cz/count.as­p?id=1781343

Dochy

Říká se tomu vlastní webový server (může být hostovaný ale musíš mít admin přístup)

Přímo těžko. Jako veřejná nabídka něčeho takového by to byla vlastně anonymní služba pro špionáž (sice ne příliš nebezpečná, ale některým lidem by to mohlo pomoci v jejich ne právě košér obživě… – stačí rozeslat spam s linkem a vám budou chodit IP adresy a třeba i některé další, více či méně osobní údaje z jeho počítače)

Takže podle mně budeš potřebovat nějakou vlastní webovou adresu, nebo alespoň registrovanou službu. Napadlo mně použít třeba google forms – ale IP odpovídajícího není přístupné, takže budeš potřebovat něco jiného…