Lenča59

Znáte smutnou písničku?

znáte nějakou pěknou, pomalou písničku? 🙂 (housle, flétna, piano)

Odpovědi
Lorelai

Ludovico Einaudi mám pěkné skladby, Yiruma, ale to není můj styl. Pak jsou samozřejmě velmi krásné klavírní koncerty, můj oblíbený je číslo 2 od Rachmaninova… je toho opravdu spousta

bolak

https://www.go­ogle.cz/search?q=vi­olin+piano+flu­te+sad+song&oq=vi­olin+piano+flu­te+sad+song&aq­s=chrome.0.57j60­.363j0&source­id=chrome&ie=UTF-8

theformal

Na tyhle věci je nejlepší islandská scéna. Zkus třeba věci od Ólafura Arnaldse (nejlépe album „…And They Have Escaped the Weight of Darkness“) nebo Jóhanna Jóhannssona. Nebo si dej třeba klasiku Schindler's List od Johna Williamse, ta zaručeně rozesmutní.

jaromi

Těch je hodně. Záleží k čemu to chcete.
Jaromír.

kartar

Šporcl