Mistr Tříska

Znáte rezervování na Booking.com ?

Potřeboval jsem si zarezervovat hotel v zahraničí a našel jsem zatím největší slevu na Booking 4,15 %: https://www.zis­kejte.cz/cashback-sleva/vsichni-partneri/cesto­vani/booking.com?do­porucuje=carwer

Odpovědi
Klaproth

Ptáš se na booking a cpeš nám sem odkaz na získejte?

Emefej

To je velmi zajímavé. Jak tedy zní dotaz?

Drap

A co my s tím? Požádej osobně hotel, ať ti dají větší slevu. Počítej však s tím, že to asi nikdo nevyhoví.

Arne1

Chvíli mi trvalo než jsem pochopil o co ti jde. Já používám Vratné peníze, možná to není tak výhodné ale už je používám dlouho. Tan CashBack je nutno chápat jak takový malý bonus – provize za přivedeného klienta.