Avatar uživatele
Kepler

Znáte případ, kdy muž porušil solidaritu ve věci nevěry?

Kdo obdělává pole mé, je přítelem mým, protože šetří pluh můj pro pole jiná. Tak to jsem zvědav co vy na to?

Zajímavá 0 před 2558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

První a druhá věta otázky nejde tak trochu dohromady. Jestli chápu dobře tu „pod-druhou větu“, jakože asi jo, očekáváš odpověď spíš od mužů. Ale za sebe ti můžu napsat, že s tím by u mě nikdo neuspěl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Zažil… Resp. – znám všechny čtyři aktéry…
Protože dotyčný se domníval, že dostane odměnu za vyzrazení…
___
No – odměnu dostal, ale úplně jinou, než si představoval, nikdo z ostatních tří s ním, pokud vím, neztratí slova…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pepe88

Nic hezkého to neni já to nezažil,ale znám od vedle je to potom pro toho dotyčného peklo když ta jeho polovička na to příjde nemusí dělat nic a přesto se každý den kurvy pro tu jeho druhou polovičku už to má v hlavě sugenerováný lepší odejít a neřešit když na to příjde pak už je po prdeli protože stresovat se v praci a pak přijít domů a tam repete stress no nevim nevim je to jak to člověk psichycky ustojí.

Upravil/a: pepe88

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

pusinko ano, otázka je směrována spíše na muže, Je pochopitelné, že ženy se na tzv. „mužskou solidaritu“ dívají nevraživě. I když jsem se s tím kupodivu setkal i u ženy.

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

No, tak to jsem zvědává, jestli ti na to některý z mužů odepíše. Páč to je otázka vlastně na nevěru???:-)

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jak vidíš, odepsali i muži. No, je to otázka na nevěru a troufám si říci, že většina mužů se jí někdy příležitostně dopustí. Muži to berou jako chvilkový úlet a když se to manželka nedozví, tak se vůbec nic nestalo. Odtud ta „mužská solidarita“. Horší podle mně je, když se muž zamiluje, i když k sexuálnímu styku nedošlo.

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Keplere – nedělej z chlapů svatoušky…
I baby se nevěry příležitostně dopouští – s kým by jinak chlapi nevěrnili??
😉

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

ach jo, vy chlapi, už zase hážete všechny ženské do jednoho pyte.........?:-) Já nikdy žádnému svému chlapovi nezahnula, i když vztah nestál za nic. Po jisté době jsem se s ním rozešla. Když nestál za nic, proč to řešit nevěrou, když ho mohu odeslat do pryč? Všeobecně, myslím, že chlap má k nevěře blíž, než žena.:-)

před 2556 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To je fakt, ale chlapi to berou jako sport, kdežto baba si tě snaží ulovit. Zvláště když jezdíš poršátkem 🙂

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek