Shizuka

Znáte někdo tento film? (z videoklipu)

Dneska na očku hrála pisnička All Saints – Pure Shores a byli tam ukazky nějakého filmu a vypadá celkem zajímavě bohužel v komentářích nemůžu najít název že by se tam taky někdo na to ptal .. spamujou to tam GTA V :D… kdyby někdo věděl děkuji předem :))

Tady je odkaz:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dVNdTXEJ­v1A#t=176
čas: 2:56 ale mělo by se vám to hned přesunout na ten čas když kliknete na odkaz :3
Doplňuji:
Vážně O.o ? no nevím jak vy ale ja to tam teda nevidím … asi jsem slepá :D

Nejlepší odpověď
JuddH

Našla jsem ho během pár sekund v komentářích. The Beach. Česky Pláž.

Další odpovědi
iceT

No za mě teda film Pláž nic moc a v kometech to opravdu je napsáno