Adam Křenek

Znáte někdo telefonní číslo na popovou zpěvačku 60–80 let min. století Marii Rottrovou?

Chci se jí zeptat jestli by udělala koncert na Frýdecko-Místecku.

Nejlepší odpověď
anonym

608 700 403 …­pochopitelně je to manažer paní Rottrové, neočekávejte že budete moci hned v úvodu jednání kontaktovat přímo jí a kdyby se vám to snad podařilo stejně by vás velmi pravděpodobně hned odkázala na svého manažera, který to má v „popisu práce“.

Další odpovědi
Kryšpín

Zkuste – marierottrova.cz

Edison

Jasně, ale nepovím. 😉

Arne1

I kdybych věděl tak nepovím. Pro takovýto komerční účel není problém kontakt najít

Katherine123

Ten vuuuz uz jel..a na vsech rozich byla zelenaaaa