Jakub

Znáte někdo plemeno psa pod názvem Welingtonský teriér?

Setkal jsem se s tímto plemenem, ale nezaznamenal jsem ho v Atlase plemen psů. Je to anglické plemeno psů, charakterizované svým postojem, jako doprovázející „formany na cestách“
Doplňuji:
Ne, o belingtona se nejedná. Tento pes vypadá jako nejobyčejnější voříšek, jen mu netrčí ocas nahoru, ale nese ho jako ovčák.

Odpovědi
mojitek

A nemyslite Bedlington terriera?Vypada jako mládě ovce..?

Aha,tak to nebude zadne plemeno mezinarodne uznane.Takovych plemen je ale strasne moooc

Keiran

Toto plemeno mi nic nerika ale asi bych vam doporucila se spojit s klubem chovatelu terieru respektive s nekterym z poradcu chovu kteri jsou uvedeni na jejich strankach. Mohli by vam poskytnout informace o tomto plemeni.

Zdroj: www.kcht.cz/in­dex.php?id_clan­ku=24