Marsyas

Znáte nějaký recept na jednoduché jídlo, které si můžu hned teď udělat?

Mám na mysli jednoduchá jídla která nejsou náročná na suroviny a skládají se z běžných ingrediencí…

Nejlepší odpověď
BEAES

Brambory – třeba osmažené plátky, či uvařené – našťouchané s cibulkou. Velká dobrota a je to za 20 min.

Další odpovědi
ReHu

Palačinky?
Chleba ve vajíčku?
Topinku se sýrem?

verka

Krupicová kaše je taky rychlá.
Mléko a krupička, cukr, skořice, kakao…máslíčko

ten který je

Volské oko – vajíčka,salám,ke­čup,chléb.

iceT

Z krajice chleba vykrojime stridku,kurku i stridku po jedne strane zlehka opeceme,do kurky vlozime platek sunky,vlejeme trochu rozslehaneho vejce,pridame platek syra a priklopime stridkou,opecenou stranou dovnitr,polijeme zbylym vejcem,otocime a opeceme z druhe strany.Hotove muzeme pomazat horcici,poklast okurkem,cibuli…chu­ti se meze nekladou.Dobrou­ chut.

myšpulín

Vaječná omeleta, bramborová pánev, bramborák, těstoviny se zeleninou nebo omáčkou podle surovin, které máme doma…

hanulka11

Chléb s paštikou k tomu zeleninu rajče, papriku.
Nebo zeleninový salát nakrájet do něj uzeninu ,sýr
Je tolik možností a teplé třeba topinky s míchaným vajíčkem .

elektrikář

Plněné tousty.Pokud nemáte toustr jdou udělat na pánvi nebo zapéct v troubě.150 g taveného sýra, 150 g tvrdého sýra, vejce cibulku, okurku a salám. Smíchat natřít na krajíčky veky.Opéct na pánvičce z obou stran.