zjentek

Znáte nějaký případ, kdy jorkšír napadl a udolal (ubezdušil) nějaký jiný plenemo, třeba retrívra?

Kepler- jak, už! ..?

Nejlepší odpověď
mojitek

kterýho retrívra máš na mysli?Já jich znám 6 těch plenem :D
Jinak už tejden mě budí v noci sen-že mě napadlo 30 rozzuřenejch Bišonků 😉

Další odpovědi
BANAN93

To nevim 🙂 ale mě chtěl ubezdušit krysařik – byl jsem na zahradě u kamaráda a oni měli krysařiky na chov asi 6 fenek a jednoho pejska – smečku šéfovala jedna fenka, která se mi zničehonic pověsila na lýtko – když by tam nikdo nebyl tak bych ji asi udělil 30m odkop vzduchem 😁

Kepler

Naprostá kravina, ty plenemo. Prosím, piš už rozumnější otázky!

mosol

Jo, slyšel jsem o tom, že jorkšír napadnul pitbula a udolal ho tak, že se mu šprajcnul v krku.