Nasťa007

Znáte nějaký notebook, spíše na studentské účely, ale s příležitostným hraním her?

Konkrétně mám zájem hrát hry jako Minecraft, ETS ap… Na pár ntbků jsem se už koukala a můj favorit je zatím tento https://www.da­tart.cz/notebo­ok-hp-15-rb058nc-cerny-7sb55ea-bcm.html . Moc se v nich nevyznám ;). Děkuji

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lgee

Jiný notebook

Já nevjem uš

Dochy

Jiný notebook

Nevím co zbytek, ale 4GB RAM mi v dnešní době připadá dost málo pokud na tom chceš něco dělat. 10 záložek v Chromu a z notebooku se stává dědeček co se sotva plouží…

anonym

Jiný notebook