Ing.internet

Znáte nějaký kurz přežití v přírodě?

Jsem docela zkušený. Potřebuji nějaký kurz, který nebude vyloženě komerční pro lidi, co nikdy nespali v lese. Něoo na pokročilé úrovni. Něco na způsob Bear Grylls. Děkuji

Nejlepší odpověď
baghira

Zkus to na tomhle diskuzním fóru:

Zdroj: http://www.spec­naz.cz/forum/in­dex.php?c=5

Jana5678

Dobrý den, váš zájem o pokročilé kurzy přežití v přírodě je super začátek proto, abyste se dál posouval. S ohledem na vaše zkušenosti s výšlapy a pozorováním lesního života bych doporučila hledat kurzy, které se zaměřují na reálné dovednosti a výzvy v divočině. Já jsem nedávno manželovi koupila lovecký nůž a zjistila, že některé specializované obchody nabízejí kurzy zaměřené na výcvik přežití. Tyhle kurzy často zahrnují dovednosti lovu, stavění úkrytů a orientace v terénu.