Radomír.cz

Znáte nějakou vyhlídku v Praze, kde je výhled na Ďáblice a Březiněves (kromě vrchu Ládví)?

Výhled na sever Prahy (Ďáblice a Březiněves)

Odpovědi
Bobek 2

Krajina je tam dost plochá, takže moc na výběr není. Pokud se počítají i místa, kam veřejnost nesmí, tak by přicházela v úvahu ďáblická skládka nebo komín třeboradické teplárny. Nebo prostě z luk a polí kolem, protože Březiněves je trochu v úžlabině a pole k západu i k východ jdou trochu do kopce . https://common­s.wikimedia.or­g/wiki/File:B%C5%99e­zin%C4%9Bves,_od_v%C3%BD­chodu,_sm%C4%9B­r_V_p%C4%9B%C5%A1in­k%C3%A1ch.jpg