Spartaboy

Znáte nějakou vodu, která má maximálně 2 gramy cukru na 100 ml? A nemá aspartam aj. Může být slazená stévií.

Ano myslím ochucenou. Myslím si že pro diabetika by to snad bylo lepší když by tam nebyl aspartam, acesulfam k apod.

Odpovědi
Nela56

Čistá voda z kohoutku :)

anonym

Snad každá balená voda by tohle mohla splňovat.

JulyNka099

Máš na mysli ochucenou? To asi nepochodíš, na internetu snad..

annas

Teď se objevila nová Mattoni Essence. Ta je přírodního původu bez sladidel i cukru.

Kupuji si ji občas, chutná mně – malina, pomeranč, citron aj. . Jediné, co mně vadí, je to, že je perlivá. Nechávám ji tedy otevřenou, aby bublinky vyprchaly. Piji ji několik dní, jinak čaj a kohoutkovou vodu.

da ny

Neznám.
Žádné kupované, ani slazené vody nekupuji, nepiji. Pravidelně ne.
Všechny ty kupované „vody“ v plastech jsou k občasné konzumaci a k ničemu.
Nejzdravější je čistá kohoutková (a dobrá studna). Ona je často pro žaludek „těžká.“ Pak je vhodné vodu převařit, je možné přidat „kapku“ citronu, čerstvé ovocné šťávy,dobrého sirupu aj. Pít čaje.

Pozor na některé minerální vody. U u nich je až na výjimky doporučená denní dávka 250 ml (sklenka denně).

Drap

Voda z kohoutku, ještě lépe ze studánky, nebo z nějakého přírodního zdroje. Stévii si tam můžeš dát sám.