Baři91

Znáte nějakou stránku, kde najdu hodnocení jazykových škol nebo kurzů?

Potřebuju si najít jazykový kurz a slyšela jsem na některé docela kritiku, tak bych chtěla mít jistotu, že nevyhodím peníze.

Nejlepší odpověď
crewTa

Super stránka na to je FairList.cz, najdeš tam kurzy s podrobnými informacemi, jejich číselné hodnocení i slovní komentáře kurzů od studentů. Mně teda hodně pomohla, mrkni: www.fairlist.cz

Další odpovědi
annas

Neuvedla jste, o kterou oblast vám jde. Hodnocení škol najdete především podle oblastí, tudíž je nejlepší vyhledat si ty, kterou jsou vám dostupné..

Našla jsem vám stránku, kde je uvedené, jak nspekce ACERT za vás předem hodnotí a ověřuje, že jazyková škola splňuje kvalitu výuky. .Ale určitě nejde o všechny školy.

http://acert.cz/

Dále si můžete přečíst článek: Pokud pro sebe hledáte jazykový kurz, přečtěte si několik cenných rad, jak vybrat ten správný.

http://sdeleni­.idnes.cz/jak-spravne-vybrat-jazykovy-kurz-dlo-/zpr_sdeleni.as­px?c=A110901_094631_zpr_­sdeleni_ahr