eLx

Znáte nějakou kvalitní knihu o hypnóze?

Nějakou, která pokud možno neobsahuje štítek „populárně naučná literatura“, může to být i čistě věděcká práce, já se tím už nějak prokoušu. :)
Doplňuji:
ing.internet: koukám, že na ni jsou samé ohlasy, ale je skoro nesehnatelná.. neznáte ještě nějakou podobnou?

Nejlepší odpověď
Ing.internet

Svět Hypnozy-Paul Mckenna
opravdu doporučuji, je to expert přes moderní hypnozu…
Doplňuji:
Ještě znám jeden titul, viz odkaz…
http://www.ce­tros.cz/shop.php?ka­tegorie=produk­ty&produkt=22&typ=&n=E-kniha:%20Auto­hypnoza%20pro%20s­nadne%20studi­um%20-%20Libor%20Cinka