samicek333

Znáte nějaké firmy, které vyrábějí mikroprocesory pro osobní počítače? Co u baterií znamená 5200 mAh?

Odpovědi
Děda Louda

K prvnímu dotazu: Znám.
K druhému dotazu: Elektrická kapacita.

sdesigner

Intel, AMD, Motorola, IBM a mnoho dalsich.
5200 mAh znamena kapacitu baterie ktora naznacuje kolko miliamperov dokaze teoreticky dana bateria dodavat pocas jednej hodiny..hovorim teoreticky preto ze ta bateria nemusi vediet dodat taky prud je to iba prepocet. Cize ak napriklad pri testoch dokazala dodavat 2600 mAh pocas dvoch hodin tak prepocet na hodinu bude 5200. 5200 mAh je v prepocte na zakladnu jenotku 5.2 Ah.. pre porovnanie Bateria auta ma cca v priemere 75 Ah…cize 75000 mAh.