vivatisCZ

Znáte další podobné věty?

Znáte nějaké další věty, které se dají nějak podobně odvodit?
1)To si děláš prdel? (Myšleno jako že si někdo dělá srandu) [Má odpověd:Ne já si prdel nedělám já jsem se s ní narodil)
2)Ty si s tím teda pěkně lámeš hlavu. (Myšleno, že je to těžké na přemýšlení) [Má odpověd:Já si s tím hlavu nelámu a asi by to ani nešlo si s tím zlomit hlavu.

  • Hledám často používané! Děkuji.

Odpovědi
Orange

Nechceš holky balit radši kreditkou?

anonym

Ještě jednou a zmlátim tě, no to si teda piš- to si nemusím psát, to si budu pamatovat 😁