Medvídek Pů

Zná někdo nějakou službu zdarma, kde je možno dopisovat si z kamarádem/kou z Francie?

Dobrý den, zná někdo nějakou službu zdarma, kde je možno dopisovat si z kamarádem/kou z Francie, (bylo to na nějakých jazykových stránkách a už je nemůžu najít měli v logu papouška)

Odpovědi
Emefej

Dopisovat od slova dopis? To asi zadarmo nepořídíš.

aliendrone

Oni snad zrušili Facebook messenger? Whats app? Hangouts? Atd. atd. Všechny tyto služby jsou zdarma a můžeš je používat v mobilu i na PC! I když… FB messenger je FAKT otřesný! :(

Bruno2

Skype

anonym

Libovolný online komunikátor ti umožňuje s kýmkoliv komunikovat zdarma na libovolnou vzdálenost pokud i tam mají internetové připojení … Google Hangouts, Viber, Telegram, a podobně … některé navíc nabízí i možnost v reálném čase strojově překládat jednomu i druhému pokud mluví každý jiným jazykem, tobě se její zprávy mohou zobrazovat hned v češtině a naopak.

Dochy

Předpokládám, že tazateli jde o funkčnost jaká byla kdysi např. v ICQ. Bylo možno si nastavit status „free for chat“ a pak mohl být nalezen někým kdo zvolil „random chat“ (s ohledem na zvolený jazyk)