ona neví

Zná někdo levné doučování Angličtiny?

Nemáme dost peněz a mám dost velký problémy s Angličtinou kdyby nebylo mí kamarádky tak bych propadala. Nechci být celou školu na ní závislá tak mi prosím pomozte najít nějaký levný doučování....­..Děkuju =)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Co třeba takové internetové stránky jako je help for english – nebo tak nějak. Je spousta stránek, které se věnují jak gramatice, tak slovíčkům.

Další odpovědi
quentos

chtělo by to dodat, odkud jsi… když se přihlásí někdo z Horní Dolní u Chebu, těžko Ti pomůže, pokud budeš z Horní Dolní u Frýdku.
Pokud jsi z Trutnov(sk)a, můžu pomoct

Lenjička

Většinou to budeš mít nejlevnější přes studentdké brigády. Dej si normálně papírový inzerát na nějakou školu a studenti se ti budou ozývat sami 🙂
Taky si rozhodni kolik je pro tebe málo. Za doučování se platí kolem 100,–/ hod , já osobně beru 120,–/60 minut…

Ivetka303

Napiš odkud seš, a nabídky se ti pohrnou..
Já bych zas potřebovala Italštinu :(