Avatar uživatele
anonym

Změnili vietnamští obchodníci strategii ?

Dnes jsem navštívil ten jejich hyper,super market za účelem obstarání si teploměru. Byla spousta druhů,ale každý ukazoval jinou hodnotu,ale zprůměroval jsem si jejich naměřenou teplotu a jeden koupil. Doma jsem zjistil,že v zavařeném obalu byl vložen lísteček,který informoval,že výrobek byl vyroben v EU! I vy jste měli zjistit takové klamání spotřebitele ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Illines, zzzzz před 4157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No , to že to vyrábí číňané už je jen špatná mílka , čínané si teď většinu výroby přesouvají a nechávají si nebo posílají do USA , ale to co si teď kupujeme u vitnamců či číňanů je polské výroby což je ještě horší asiati to jen prodávají , bohužel se ty polské výrobky dostávají i do Tesec a Lidlu atd…
Doplňuji:
Což vlastně EU je , je to na prd ale je to tak , a lidi si to uvědomí až za hooodně dlouho … zlaté čínské výrobky …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

  1. Nechápu kde kdo byl klamán. Napsáný původ tam byl a myslet si, že když to prodávají Vietnamci je to z Vietnamu ???
  2. Co se týká přesnosti měření , platí to pro všechny přístroje. U měřicích přístrojů pro běžnou potřebu je normální přesnost 5 – 10 % !!!

Přesnost 1 % a méně je již třeba zaplatit a to nemluvím o kalibrovaných měřidlech.

Klamáni jsme hlavně vládou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování