Změnili vietnamští obchodníci strategii ?

Dnes jsem navštívil ten jejich hyper,super market za účelem obstarání si teploměru. Byla spousta druhů,ale každý ukazoval jinou hodnotu,ale zprůměroval jsem si jejich naměřenou teplotu a jeden koupil. Doma jsem zjistil,že v zavařeném obalu byl vložen lísteček,který informoval,že výrobek byl vyroben v EU! I vy jste měli zjistit takové klamání spotřebitele ?!

Nejlepší odpověď
anonym

No , to že to vyrábí číňané už je jen špatná mílka , čínané si teď většinu výroby přesouvají a nechávají si nebo posílají do USA , ale to co si teď kupujeme u vitnamců či číňanů je polské výroby což je ještě horší asiati to jen prodávají , bohužel se ty polské výrobky dostávají i do Tesec a Lidlu atd…
Doplňuji:
Což vlastně EU je , je to na prd ale je to tak , a lidi si to uvědomí až za hooodně dlouho … zlaté čínské výrobky …

Další odpovědi
mosoj

  1. Nechápu kde kdo byl klamán. Napsáný původ tam byl a myslet si, že když to prodávají Vietnamci je to z Vietnamu ???
  2. Co se týká přesnosti měření , platí to pro všechny přístroje. U měřicích přístrojů pro běžnou potřebu je normální přesnost 5 – 10 % !!!

Přesnost 1 % a méně je již třeba zaplatit a to nemluvím o kalibrovaných měřidlech.

Klamáni jsme hlavně vládou.