majki636

Změní sexuální vztah erotické pomůcky?

Nejlepší odpověď
Edison

No já čučim… Jeden na otázku, jestli ZMĚNÍ napíše „naopak zlepší“, druhej má problém v tom, že se z nesmělé dívky stane domina pro SUBÍKA. 😁

Nelze to paušalizovat. Ale většinou jde o vzájemnou interakci ve vztahu. Expedimentování, zkoušení, hledání nového je výsledkem toho, že s tím oba přinejmenším souhlasí. Pokud to tak je, tak zlepší, pokud ne, tak zhorší.

Další odpovědi
kurec

Právě naopak jenom zlepší

quentos

Ne, s erotickými pomůckami to ani nehne, ty zůstanou pořád stejné.

Kelt

Může to být změna k lepšímu i k horšímu. Když se z nesmělé dívky stane domina, která svazuje partnera například.

PetaKo

Podle mě hrozně záleží na postoji obou. Pokud budeš ty chtít něco vyzkoušet a protějšek ne, tak bych si pořídila hračku jenom pro sebe. Ovšem když budete oba pro, tak jsou hračky pro páry a to už je o něčem jiném ;)

anonym

to samozřejmě záleží na tom zda alespoň jeden z páru vidí v těch pomůckách nějaký přínos, pokud ano, tak asi ano 🙂

led

Na čo myslíte? Pozor na slovosled!

1 – Pri zachovaní poradia slov v otázke sa erotickým pomôckam nestane nič. (viď odpoveď quentosa.

2 – Ak zmeníte poradie na:
„Změní erotické pomůcky sexuální vztah?“ tak si môžme vyberať z odpovedí ostatných

3 – ak dodržím poradie slov a zahrám sa na veštkyňu:
Ano, sexuálny vzťah môže ľuďom (verím, že len malej časti), časom zmeniť erotické pomôcky ak uspokojeniu im bude stačiť
pero a papier,
obrazovka počítača alebo televízora
pohroziť prstom inému (slabšiemu, podriadenému)
prípadne povedať jednoduché čarovné slovíčko „nemáme“

MiluskaN3

Určitě ano, taky se s muzem nato chystame a snad se vztah zlepsi! 🙂

Bob2

MiluskaN3: A u ceho jste zacaly?Potrebuji nejakou inspiraci

Cermak

Pokud je k tomu partner svolný tak rozhodně … u nás se tím hodně zlepšíl sexuální život ;)

IvkaH

Rozhodně ! A kde mají fakt velký výběr, tak jsou rozhodně e-kondomy.

MiluskaN3

Ono vse to zacalo tim, ze jsme se trochu chteli dostat ze streotypu a tak pritel prisel se stranku e-kondomy, urcite ji take znas.

Jurek

Ten eshop znam, radi si z neco s pritelkyni cas od casu neco objedname, spicka ve svem oboru!!! 🙂

Ella2

Delate dobre, ve vztahu ma byt porad nejaka jiskra v loznici! Jde to rychle do stereotypu :-/

Jurek

Což je pro muzskeho nepripustne. Do loznice se musi tesit

led

Ak otázku beriem doslovne, tak myslím, že quentos trafil správnu strunu 🙂