Kris

Změna trvalého pobytu a rodičovský přispěvek.

Dobrý den,
rodičovský příspěvek mi chodí složenkou.Jelikož mám změnu trvalého pobytu,ale ve stejné obci kam mám nahlásit změnu trvalého pobytu aby mi rodičovský příspěvek chodil na novou adresu?Teprve mám jen potvrzení o obačnském průkazu.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
tekumseh

Změnu trvalého pobytu nahlaš na příslušném odboru Úřadu práce, kde jsi o rodičovský příspěvek žádala. K tomu nový OP nepotřebuješ, stačí novou adresu nahlásit úřadu. Dokonce se adresa pro doručení dávky ani nemusí shodovat s místem trvalého pobytu.
Mimochodem, není jednodušší si nechat posílat rodičovský příspěvek na bankovní účet?