DwaYR

Změna trvalého bydliště při skončení autoškoly a při žádosti o řidičský průkaz. Je v tom problém?:

Změna trvalého bydliště při skončení autoškoly a při žádosti o řidičský průkaz

Pokud jsem nyní dodělal autoškolu a trvalé bydliště v papírech atd.. jsem měl Růžová xxxxxx a za týden si půjdu podat žádost na vydání řidičského oprávnění, ale před tím si v ten stejný den budu měnit trvalé bydliště na Lipová xxxxx bude to problém?

Odpovědi
cukrar

Nebude to problém, zažádáte o změnu bydliště a hotovo. Vyzvednete řidičák, sepíšete žádost o změnu adresy.