Rentisak

Změna příjmení po rozvodu

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné si po rozvodu, který nabyl právní moci v roce 2009, změnit příjmení zpět na dívčí. Někde jsem slyšela, že to jde i po několika letech, ale jiné servry zase uvádějí, že jen do měsíce po nabytí rozsudku. Tak by mě zajímalo, kde je pravda. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
arygnoc

jde to.
do měsíce zdarma, potom za peníze.

Další odpovědi
kropitko

Pokud to zvládnete do jednoho měsíce od právní moci, tak neplatíte nic, pokud je to víc než měsíc, tak zaplatíte 100,– kč