lee vránová

Změna obvodního lékaře?

Potřebuji změnit lékaře ale trvalý pobyt mám v jiném městě.jde to? mohu mít lékaře kdekoliv? (nemám zařízen přechodný pobyt) děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
marci1

Praktického lékaře změnit můžeš. Záleží na tom, jestli Tě přijme. Někteří již nové pacienty nepřijímají. Na místě ( trvalého ) pobytu nezáleží ( přechodný pobyt byl již zrušen ).

Další odpovědi
PetrXY

Pokud máte na mysli praktického lékaře, tak toho můžete mít kdekoliv. Ale musíte se u nového lékaře zaregistrovat.

kubik!

Praktického/ob­vodního lékaře můžete mít kdekoli uznáte za vhodné…
Stačí jen najít nějakého, který Vám bude vyhovovat, zajít/objednat se k němu a je to, udělá Vám vstupní prohlídky, zajistí si, aby mu Váš starý doktor poslal Vaši složku a máte vystaráno.