Jelda

Změna obvodního lékaře

Chtěl bych se zeptat zdali je možné změnit obvodního lékaře i když mám u něho vedenou neschopenku? Důvod- měl sem pád a pohmoždil sem si kotník narazil hrudník a odřel holeň(bérce) do ktere se mi te%ď dostal zánět. Když sem k němu před 14 dny došel a ukázal sem mu modrej kotník sedřenou holeň a modřinu na hrudníku tak mi odpověděl „a co já s tím mám dělat“ a to bylo vše a proto chci zmenit doktora. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Berušinka

COŽE?! =D
Tak to ho okamžitě změň, najdi si jiného, podívej se na hodnocení jiných doktorů v tvém okolí – myslím, že je to docela užitečné: http://www.zna­mylekar.cz/
Pak tam prostě zavolej, řekni, že nejsi spokojený se svým doktorem, jestli bys nemohl přestoupit tam, když řeknou, že jo, tak tam jdi vyplnit registraci a ať ti dají takový ten papír, aby ti stávající doktor napsal výpis z dokumentace – až tam půjdeš tak to u něj ukončíš a je to. Na tu dokumentaci si můžeš třeba i měsíc počkat, ale můžeš jí mít třeba hned – záleží na ochotě. Snad jsem řekla vše podstatné.

Další odpovědi
hanulka11

ano nárok na to máte

http://www.fe­rovanemocnice­.cz/pravni-poradna/lekarske-posudky-a-neschopenky-47/n-zmena-lekare-v--311.html

baghira

Zajdi si za jiným doktorem, zeptej se ho, jestli tě vezme, a on už to papírově zařídí.

Nicméně – co by asi měl doktor dělat s odřeninou nebo modřinou? Moji kluci si je nosí z hřiště běžně… a bez doktora. Jestli ti nejde spíš o ty neschopenky než o ošetření.