Jojomi

Změna jazyka na střední škole?

Těd´ studuji druhý ročník na gymnáziu angličtinu a ruštinu, ale před tím jsem chodila na šestileté gymnázium, kde jsem se učila španělštinu v osmé třídé a v deváté, a chtěla bych přestoupit do třeťáku na jinou školu, kde se učí povinně španělština, na vysvědčení z prváku a druháku mám napsanou ruštinu, můžu změnit jazyk?

Odpovědi
anonym

Můžeš – pokud ti to škola, na niž chceš přestoupit, dovolí.
Takže dotaz pro přesnou informaci směřuj na jejího ředitele (sekretářku).

Emefej

Možná budou na nové škole vyžadovat složení rozdílové zkoušky.