E_nyy

Doporučíte program pro změnu IP adresy každých pět minut?

Ahoj, potřebovala bych nějaký program (ne prohlížeč), který mění IP adresu každých pět minut. Už jsem zkoušela jeden ze Slunecnice.cz, ale nešel mi spustit na Viste.. predem dekuji za odpovedi :)

Nejlepší odpověď
lukas

no tady „slečně“ asi spíš jde o nějaký program, který udělá TCP/IP tunel a pak by IPčko změnit šlo.. no znám akorát TOR, ale nevím jestli umí to co chcete, jde o totálně anonymní připojení, při němž připojení prochází přes více počítačů.

Zdroj: torproject.org/

Další odpovědi
Lencis

Nebudu zdůrazňovat že se to nesmí využívat nelegálně, ale anonymní připojení ti může zajistit něco z odkazu dole. Ale automaticky to za tebe nikdo dělat nebude. Existují sice takové programy, ale jsou to prfi programy, které se nedají jen tak koupit a ani nijak jinak legálně obstarat.

Zdroj: anonymizer.mo­jeip.cz/

Dandi

IP adresa je dána při zalogování do sítě. Pokud chcete změnit IP adresu v síti internet, pak záleží pokud máte pevné nebo vytáčené připojení. U pevného budete mít s největší pravděpodobností jen jedni IP adresu, kterou nijak nezměníte. Pokud máte vytáčené, tak tam se IP adresa mění při každém přihlášení na jinou.

Pokud chcete změnit IP adresu do jiné sítě než internet, tak je třeba ji měnit v TCP/IP protokolu v síťových nastaveních. Každou změnou bude však vyžadován restart připojení.

Attack-design

vista toto moc nepodporuje, zadej skyrt ip adresu a naskoci ti jeden bezva program přes který vstoupíš na adresy kde chceš být skryta