Fejk

Hezký den přeji, hledám způsoby změny mé IP adresy při přihlášení do online hry, ať je pokaždé jiná. Děkuji.

IP adresa
Doplňuji:
Dodatek: Jedná se o aplikaci, která není spouštěná z prohlížeče. Aplikace se při spuštění připojí na cizí server.

Nejlepší odpověď
baghira

  1. Použít některý z anonymizérů (případně je střídat)

http://anonymi­zer.mojeip.cz/

  1. např. ve firefoxu použít některé rozšíření, umožňující přepínání proxy serveru

http://www.techi­ezine.com/top-7-firefox-proxy-addons/

Doplňuji:

  1. v nastavení připojení k internetu zadávat do položky „proxy“ adresu některé free proxy, resp. je střídat. Adresy volně dostupných proxy je možné najít na googlu (ale najít dostatek volných dostupných a rychlých nebývá snadné)

Další odpovědi
arygnoc

přihlasujete se na server, kde je aplikace spuštěna.
přihlasujete se pomocí ip adresy.
a vo to go.
přihlásit se lze i přes tzv. šarádu (anonymní server), použijte, jak vám bylo doporučeno, některý anonymizér.

ale jinak:
proč se pokaždé přihlasovat pod anonymním (jiným) ip?
pokud se busete přihlasovat pod stejným ip, vaše data zůstanou uožena a můžete pokračovat, kde jste skončil předtím.