Zkusili jste seznam.cz s nejjednodušším přístupem ?

https://www.sez­nam.cz/prohli­zec/
Doplňuji:
Zjentku,kdybys četl,ta nemusíš tak tupě odpovídat,vypitej jsi asi ty nebo lépe asi slepej a ještě neumíš psát velký písmeno na začátku věty,to tu dokáží 10ti letí uživatelé poradny!
Tak,že trošku mysli,než něco kvákneš bez rozmyslu chytráku!

Odpovědi
arygnoc

ešte nie, ale pokiaľ viem, tá pôvodná bola plná bezpečnostných dier.
takže počkám na lupu, tá to otestuje.

;-Q

anonym

Samozřejmě,za­tokopka dá palec troubovi,co neumí čít, natož psát,
jindy by označila moji otázku za zajímavou,ale od doby co jsem jí napsal,že boduje ze tří nicků,tak jsem se jí znechutil,nooo pravda halt někdy fakt moc bolí.Děkuji…

zjentek

jako zajímavá by ta otázka bejt označená mohla ..ale to by tady nusel bejt Michal Kole

anonym

Michal Kolesa je mrtvej,dej mu lehkou zem a netahej ho do problémů sem.
Někdy mi připadá,že mu nesaháš ani po kolena natož,kdybys měl být s ním v bazénu!

zjentek

nechtěl jsem se tě dotknout, né všichni maj doma plyšovýho ufouna ..že?