Zkušenosti s antivirem Kaspersky?

Mám nainstalovaný Avast-home a dočetla jsem se o Kasperskym?je­likož mám Avast zadarmo,je Kasperski taky zdarma?A který je podle vás lepší,který mně více ochrání?A když mám Avast,můžu si současně nainstalovat i druhý?Díky moc

Odpovědi
Rohlik

Nikdy bych nedoporučoval mít nainstalované jakékoliv 2 antiviry. Dost často se totiž „hádají“. Já používám jedině Kaspersky Internet Security, který je zdarma jen na 30 dní (trial verze), potom se musí za používání platit. Já jsem s ním velmi spokojený.

Elk

Taky jsem vyzkoušel různé antiviry, ale teď mám jenom jeden : Microsoft Security essencial, je zdarma na Stahuj a patří mezi nejlepší! Ovšem pouze pro originál Windowsy! K tomu mám čistící program Ccleaner a taky Advanted DystemCare profesional – vše na stahuj zdarma. Jsem spokojen a PC taky.