Darkmichal11

Zkušenost s rozbaleným zbožím na alza.cz?

Nemáte zkušenost s rozbaleným zbožím na alze? Co se tím vlastně myslí?

Nejlepší odpověď
gecco

Jde o zboží z vitrín showroomu nebo bylo vráceno během čtrnácti dnů zákazníkem.
Zboží je obvykle zcela OK – ale už jsem potkal i telefon, který měl ´vyžvejkaný´ microUSB – při přebírání si to zkontroluj (nejlepší je osobní převzetí – jinak se ti případné vrácení prodraží o poštovné).
😉

Další odpovědi
dubraro

Mám. Bylo v pořádku a dodnes slouží.

Jiří Bohumil

Máme dva rozbalené produkty od Alzy, výhodná sleva a vše v pořádku.