BEAES

Zkoušely jste dámy převychovat muže?

Jde to? Hodně o tom čtu, že to ženy dělají, ale nechají se vůbec muži?

Nejlepší odpověď
kropitko

Převychovat určitě nelze,jen se jim šetrným,nenápadným způsobem dá naznačit co se vlastně po nich ve vztahu chce. a hlavně nenásilně,nebo začnou dělat pravý opak. A hlavně,za vše co udělají pro vás,pro rodinu,tak chválit a chválit a říkat,jak je úžasný…funguje to

Další odpovědi
anonym

To je fascinující,ta nutkavá potřeba s někým manipulovat. Co takhle obráceně?

Nuk nuk

Starého psa novým kouskům nenaučíš.

Nelze převychovat dospělého muže ani ženu. Pokud vztah funguje, oba partneři jsou schopní a především ochotní na sobě pracovat a leccos obětovat, ale snaha převychovat kohokoliv z nich je naivní nesmysl.

Osobně jsem vstupovala do manželství s tím, že si svého muže beru takového, jaký je.

mosoj

Proč by jste ho převychovávala. Měla by jste vědět koho si berete. V okruhu mých přátel a vrstevníků neznám nikoho kdo by se snažil vnutit svoje ego partnerovi a také není nikdo rozvedený.
Jsem ženatý od roku 1965.
Já jsem ze staré školy. Vím že se to praktikuje dnes jinak. Ale pak se nedivte že si nerozumíte.

oskar

Z meho souseda udelala ženska uplneho blbce,skače jak ona piska.

aluška

Proč si brát někoho koho chcete převychovat…člověka si přece berete proto, že je právě takový jaký je… poud se Vám něco na muži nelíbi promluvte si s ním o tom a pokud Vásmá rád a bude chtít bude na sobě pracovat a snažit se nedělat věci co se Vám nelíbí..mělo by to tak být i obráceně…pokud se partneři milují jsou ochotni udělat kompromisy…ale někoho převychovávat…to je nesmysl…

Slyšela jsem krásné životní moudro dá li se to tak říct …
Muž si bere ženu a doufá, že zůstane taková jakou ji poznal…žena si bere muže s tím že si ho převychová podle svého.....
a jak to dopadá…po svatbě se žena změní ( 😁) a muž zůstane takovým jakého si ho žena bere…a nic s sím nenadělá..... krásné a pravdivé…že? 😉

lorja

Jestli se dva lidé dají na společný život ve vyšším věku,má už každý z nich své zvyky a zlozvyky.Pak už záleží na každém z nich,co a do jaké míry jsou ochotni u toho druhého partnera ještě tolerovat a co už nedokáží zkousnout.Já svého manžela nepřevychovávám.Pak už by to nebyl on.