annas

„Život je prostě kolotoč. Netrap se, když jednu jízdu zmeškáš.“?(Donovan)

Ovlivnilo váš život pozitivně či negativně, když jste v životě zmeškali nějakou příležitost nebo ji nevyužili?

Nejlepší odpověď
1popelka1

POslední dobou si říkám, že jsem měla spoustu příležitostí, které jsem nevyužila, ať už v osobním nebo studijním životě, a teď toho docela lituju, protože podruhé už se mi stejné nenaskytnou.

Na druhou stranu, byly zase jiné příležitosti, možná ne tolik významné, které jsem chytila za pačesy a většiny nelituji ani náhodou.

Člověk nemůže mít všechno a měl by si cenit toho, co má. Nevyjde něco teď, vyjde příště.

Další odpovědi
anonym

Příčina a následek. Je jasné,že ano.Nemá smysl lamentovat,taková ta „kdyby“.
Nikdy nekdybuju. Je na to průpovídka:„Kdyby měla babička koule,tak by to byl dědeček“.